5 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – pierwsza niedziela lutego, składka na potrzeby diecezjalne.
  2. Poniedziałek – .
  3. Wtorek –.
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy i msza św.
  5. Czwartek – św. Scholastyki, dziew.
  6. Piątek – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego, koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. o 17.00.
  7. Sobota –.
  8. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic po mszy porannej, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na potrzeby naszego kościoła.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na zmartwych-wstanie śp. + Marię Gabryś, od uczestników pogrzebu będzie 5 mszy św.
  10. W parafii św. Jakuba w Brzesku w dniach 25-27 lutego br. planowana jest katechizacja przedmałżeńska w jeden weekend tzw. „Kurs przedmałżeński” „Narzeczeni u świętego Jakuba”.  Szczegóły i zapisy przez stronę parafialną brzeskojakub.pl lub  facebook parafii św. Jakuba w Brzesku. Dalsze szczegóły na afiszu na tablicy ogłoszeń.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.