4 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – Niedziela Synodalna.
  2. Poniedziałek – św. Jana Bosko, prezb. rozpoczyna się miesiąc luty, który jest poświęcony modlitwom za konających.
  3. Wtorek –. Środa – święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, składka na klasztory klauzurowe w diecezji, msze z poświęceniem gromnic o 7.00; 9.00 i 17.00. po mszy wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Do rozważenia dwa tematy: „Być świadkiem Chrystusa w świecie mediów” oraz „Ludzie starsi i niepełnosprawni darem i zadaniem dla rodziny i Kościoła”.
  4. Czwartek – bł. Błażeja, bpa i męcz., błogosławienie gardła po mszach rano i wieczorem, pierwszy czwartek miesiąca dzień modlitw o powołania, okazja do spowiedzi od 16.30 i o 17.00 msza św.. Po mszy wieczornej spotkanie z kasą 3 na katechezie w kościele.
  5. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00, okazja do spowiedzi od 16.00 i msza św. o 17.00 i po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Sobota – Św. Agaty dziew. i męcz., pierwsza sobota miesiąca.
  7. Niedziela – pierwsza niedziela lutego, składka na potrzeby diecezjalne,
  8. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.