34 Niedziela zwykła 2021

1. Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jako ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz Akcji Katolickiej, Dzień pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, Dzień Życia Kontemplacyjnego. W nawiązaniu do Apelu Przewodniczącego KEP ws. pomocy migrantom, Biskup Tarnowski zwraca się z prośba o włączenie się do zbiórki środków na pomoc parafiom przyjmującym migrantów na granicach naszego kraju. Zbiórka do puszek ma miejsce właśnie dzisiaj. Zebrane środki należy przekazać do siedziby Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  2. Poniedziałek – św. Cecylii, dziew. i męcz.
  3. Wtorek – .
  4. Środa – św. Andrzeja Dung Lac, prezb. i Towarzyszy męcz. wietnamskich
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – .
  7. Sobota –
  8. Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca a pierwsza niedziela Adwentu.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na zmartwychwstanie: + Zuzannę Put, od uczestników pogrzebu będzie 6 mszy św.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.