3 Niedziela Adwentu 2022

1. Niedziela – trzecia niedziela Adwentu a druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na potrzeby parafialne. Dziś rozpoczynają się Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
  2. Poniedziałek – Roraty w dni powszednie rano dla starszych o 6.30, wieczorem o 17.00 dla dzieci.
  3. Wtorek – św. Łucji, dziew. i męcz., Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  4. Środa – św. Jana od Krzyża, prezb. i dok. Kośc.
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – czwarta i ostatnia niedziela adwentu.
  9. Wiem, że nie do wszystkich jeszcze dotarły opłatki. Mam nadzieję, że dziś a najdalej jutro dotrą do mieszkańców ul Bocheńskiej, Skalnej i części Granicznej. Będzie też możliwość od jutra, nabycia opłatków w kościele.
  10. Są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, ofiara za dużą świecę 24 zł, za małą 9,00 zł.
  11. Od dziś jest wystawiony kosz na dary żywnościowe dla osób ubogich na święta. Możemy te dary składać do następnego poniedziałku to jest do 19 grudnia.
  12. Na stronie internetowej są dostępne terminy mszy św. za + Emilię Put, + Iwonę Jędryka i część mszy za + Zygmunta Farata.
  13. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego i Promyczka Dobra dla dzieci.