3 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – 3 niedziela zwykła, a więc Niedziela Słowa Bożego.
  2. Poniedziałek – św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc.
  3. Wtorek Nawrócenie Św. Pawła, Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Środa – świętych Tymoteusza i Tytusa, bpów, Dzień Islamu w kościele Katolickim, Nowenna i msza św. o 17.00.
  5. Czwartek – Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
  6. Piątek – św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dok. Kośc., Koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. o 17.00.
  7. Sobota – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  8. Niedziela – Niedziela Synodalna.
  9. Kolędnicy Misyjni zebrali do puszek na cele misyjne 3 247,50 zł co zostało wysłane do Wydziału Misyjnego w Tarnowie. Dziękuję dzieciom za to zaangażowanie w Kolędę misyjną. Bóg zapłać!
  10. Przy okazji opłatków złożono 10 910,00 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Raz jeszcze dziękuję Parafialnej radzie duszpasterskiej za trud roznoszenia opłatków.
  11. W minionym tygodniu był pogrzeb śp. + Zdzisława Cichonia, od uczestników pogrzebu będzie 4 msze św.
  12. W zakrystii są kalendarze RDN-u.
  13. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.