28 Niedziela zwykła 2021

1. Niedziela – Dzień Papieski, druga niedziela miesiąca, po prymarii zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na tacę na cele parafialne, zaś do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Nabożeństwo różańcowe w intencji życia, małżeństw i rodzin.
  2. Poniedziałek –
  3. Wtorek – o 12.00 Pogrzeb śp. Marii Grzesik z Oś. Uroczego. Różaniec dziś i jutro po mszy wieczornej.
  4. Środa – bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.
  5. Czwartek – Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela, różaniec w intencji Nauczycieli i Wychowawców.
  6. Piątek – św. Tertesy od Jezusa, dziew. i dok. Kośc.
  7. Sobota – Św. Jadwigi Śląskiej.
  8. Niedziela –
  9. Grupa młodzieżowa wraz z ks. Katechetą organizuje przegląd Pieśni Maryjnej, który odbędzie się 24 X 2021 o godz. 14.30. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem Przeglądu na stronie Facebooka.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.