27 Niedziela Zwykła 2021

1. Komunikaty Biskupa Diecezjalnego – patrz niżej
  2. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne.
  3. O jutra, to jest od 4 października przechodzimy z różańcem i mszą wieczorną w dni powszednie na godzinę 17.00 i tak będzie już do wiosny.
  4. Poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu.
  5. Wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, dziew.
  6. Środa –
  7. Czwartek – NMP Różańcowej, pierwszy czwartek miesiąca, Różaniec w int. powołań i za powołanych. Na Różaniec i mszę św. na 17.00 ks. Katecheta zaprasza klasę 3 z rodzicami.
  8. Piątek – Na Różaniec i mszę św. na 17.00 ks. Katecheta zaprasza klasę 8 z rodzicami.
  9. Sobota – tradycyjna już pielgrzymka do Bochni. Udamy się tam właśnie w sobotę. Wyjście z kościoła o 7.15. Ks. katecheta poprowadzi pielgrzymkę, ale potem wrócimy na własną rękę. Ks. Katecheta nie będzie odprawił mszy w Bochni, bo w parafii mamy śluby i musi zaraz wrócić.
  10. Niedziela – Dzień Papieski, druga niedziela miesiąca, po prymarii zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na tacę na cele parafialne, zaś do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Nabożeństwo różańcowe w intencji życia, małżeństw i rodzin.
  11. Grupa młodzieżowa wraz z ks. Katechetą organizuje przegląd Pieśni Maryjnej, który odbędzie się 24 X 2021 o godz. 14.30. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem Przeglądu na stronie Facebooka.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.
  13. Są też Kalendarze Rolników książkowe w cenie 23 zł i planszowe do zawieszania w cenie 6 zł.