25 niedziela Zwykła 2020

1. W związku z utrzymującym się stanem zakażeń, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, składka do puszek na UP JP II w Krakowie i Tarnowie.

O godzinie 12.00 będzie uroczystość pierwszokomunijna dla trójki dzieci, które mieszkają w Anglii. Proszę, aby na tę mszę przyszli tylko zainteresowani z rodzin tych dzieci.

1. Poniedziałek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  3. Środa – św. Pio z Pietrelciny, zak. o 18.00 Nowenna do MBN Pomocy i msza św. Spotkanie lektorów w środę po mszy wieczornej.
  4. Czwartek – .
  5. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. Po mszy wieczornej zapraszam Parafialny Zespół synodalny na plebanie. Temat spotkania: Parafia środowiskiem budzenia, wzrostu i dojrzewania powołań kapłańskich i zakonnych.
  6. Sobota –
  7. Niedziela – czwarta niedziela, a więc Niedziela Synodalna, także Dzień Modlitw o Trzeźwość.
  8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Andrzeja Kokoszki, od uczestników pogrzebu będzie 3 msze św.