24 Niedziela Zwykła 2019

1. Niedziela – trzecia niedziela września, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, rozpocznie się Tydzień Wychowania, zbiórka do puszek na papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Poniedziałek – św. Korneliusza pap. i Cypriana bpa, męcz.
  4. Środa – św. Stanisław Kostki, zak., patrona Polski, o 18.00 Nowenna i Msza św.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – św. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męcz., o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. Po mszy wieczornej, to jest około 18.30 ks. Katecheta zaprasza na spotkanie rodziców i dzieci klasy 3 przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i komunii św.
  7. Sobota – św. Mateusza, Ap. i Ewang.
  8. Niedziela –
  9. Zachęta do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
  10. Dzisiaj o 15.30 na stadionie w Porębie Spytkowskiej odbędzie się mecz piłki nożnej oldboyów dawnych zawodników klubów LKS Poręba Spytkowska i Jadowniczanka.  Zapraszają Witold Kraj, Wiesław Woszczyna i Łukasz Rzenno – prezes.
  11. Ogłoszenie od sołtysa. Dnia 21 września tj. w sobotę o godz. 17.00 odbędzie się zebranie wiejskie w Domu Ludowym. Dotyczyć będzie sprawozdania z realizacji zadań w okresie od ostatniego zebrania oraz planów na rok 2020. Jeśli o 17.00 nie będzie kworum to to odbędzie się ono w drugim terminie o 17.15.