19 Niedziela zwykła 2021

1. Edykt Bpa Tarnowskiego – czytaj niżej.
  2. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne. Odpust w Okocimiu z okazji Przemienienia Pańskiego.
  3. Poniedziałek – Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i Męcz. O godzinie 13.00 pogrzeb śp. + Teofili Kraj z ulicy Bocheńskiej.
  4. Wtorek – Św. Wawrzyńca, Diakona i męcz.
  5. Środa – św. Klary, dziew. Nowenna.
  6. Czwartek –
  7. Piątek – .
  8. Sobota – Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  9. Niedziela – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Rocznica Cudu nad Wisłą (1920), błogosławienie ziół i kwiatów, składka na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Odpust w Jasieniu.
  10. Odpust w naszej parafii będzie w niedzielę 22 sierpnia.
  11. W czwartek 12 sierpnia o godz. 18:30 będzie miało miejsce w Auli Chrystusa Króla pod Kościołem św. Jakuba w Brzesku spotkanie gr. 8 św. Stanisława przed pielgrzymką na Jasną Górę. W czasie spotkania będzie można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę, a także uregulować opłaty. Zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymowania. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną pielgrzymować do Czarnej Madonny. Łukasz Polniaszek – przewodnik gr. 8
  12. Ogłoszenie o szczepieniach na piknikach.
  13. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.