12 Niedziela Zwykła 2019

1. Niedziela – czwarta niedziela czerwca, Dzień Ojca.
  2. Poniedziałek – w liturgii Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
  4. Środa –
  5. Czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała, po mszy wieczornej błogosławienie dzieci i błogosławieństwo wianków.
  6. Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, będzie też procesja po mszy wieczornej, Dzień Modlitw o Świętość Życia kapłańskiego, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Sobota – uroczystość Apostołów Piotra i Pawła, msze o 7.00; 9.00 i 18.00, składka do dyspozycji Ojca świętego (świętopietrze)
  8. Niedziela – ostatnia niedziela czerwca, niedziela synodalna.
  9. Dziękuję poszczególnym rejonom za posprzątanie i wykoszenie terenów wokół kościoła, na parkingach i na działce koło figury. Dziękuję za urządzenie ołtarzy i udekorowanie kwiatami oraz za ofiary w wysokości 1000 zł na częściowe pokrycie kosztów ołtarzy. Bóg zapłać! Także dziękuję druhom OSP za niesienie baldachimu i asystę w czasie procesji. Bóg zapłać!