10 Niedziela Zwykła 2020

1. Od dziś przez trwający okres epidemii w niedzielę i w Boże Ciało z naszego kościoła będzie transmitowana tylko msza o godz. 11.00.
  2. Niedziela – dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy, kończy się okres Komunii św. Wielkanocnej. Składka na cele diecezjalne. Dziś odpust w Okocimiu, suma o 11.00.
  3. Poniedziałek – św. Jadwigi Królowej.
  5. Środa –
  6. Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwana Uroczystością Bożego Ciała, jest to święto obowiązkowe, zobowiązujące nas do uczestnictwa we mszy św.. Składka na hospicja i wyznaczone cele charytatywne. Po sumie o 11.00 procesja wokół kościoła do 4 ołtarzy. Procesje w oktawie Bożego Ciała będą w dni powszednie po Mszy o 6.30 i 18,00, w niedzielę o 11.00. Tradycyjnie proszę o urządzenie ołtarzy mieszkańców z następujących rejonów:
    1. Ołtarz pierwszy – ul. Malownicza
    2. Ołtarz drugi – ul. Bursztynowa cała
    3. Ołtarz trzeci – ul. Graniczna
    4. Ołtarz czwarty – ul. Jodłowa i Gródek
  7. Piątek – bł. Romana Sitki, prezb i Towarzyszy męcz.
  8. Sobota – św. Antoniego z Padwy, prezb. i dok. Kośc.
  9. Niedziela – druga niedziela czerwca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne, zaś do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.