1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, zakończenie kwartalnych dni modlitw o ducha pokuty, składka na cele diecezjalne. O godz. 15.00, Gorzkie żale z kazaniem Pasyjnym a podczas nich składka na kwiaty do Bożego Grobu. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach msza św.
  2. Poniedziałek –.
  3. Wtorek – Dzień Kobiet.
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy i msza św..
  5. Czwartek –.
  6. Piątek – Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.00, dla starszych o 17.00 i po niej msza św. na 17.00 zapraszamy młodzież z klasy 8 przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. O 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  7. Sobota –.
  8. Niedziela – druga niedziela miesiąca i Wielkiego Postu, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 kazanie dla dzieci. Składka na cele parafialne. O godz. 15.00, Gorzkie żale z kazaniem Pasyjnym a podczas nich składka na kwiaty do Bożego Grobu. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach msza św. Za udział w nabożeństwach gorzkich żalów w Wielkim Poście i drogi krzyżowej (także każdego dnia w roku) można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  9. Do puszek na Ukrainę zebrano w minioną niedzielę 4 470.00 zł w tym 3,5 euro. Pieniądze przesłałem do Caritasu.
  10. Od 1 stycznia do 30 kwietnia 2022 r. można przekazać 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej, która posiada status organizacji pożytku publicznego. Ulotki znajdują się na stoliku w przedsionku kościoła.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.