NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

1. Komunikat Biskupa
2. Niedziela –
3. Dziękuję za :
a. Budowę grobu Bożego i ciemnicy rodzinom Anny i Mariana Hodurek, Agnieszki i Rafała Zgraja  oraz Magdalenie Nalepka
b. Druhnom i druhom OSP za wartę przy grobie Bożym i na procesji i  dzieciom z drużyny dziecięcej, które tak z przejęciem stały przy grobie.
c. Ministrantom i lektorom
d. Scholi i niosącym feretrony
e. Śpiewającym opis męki Pańskiej: ks. Katechecie, panom Mariuszowi Stanowi i Markowi Stępniowi
4. Poniedziałek Wielkanocny – msze jak w niedzielę składka na Kul i Pat. Rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II.(1920-2005)
7. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, msza o18.00.
8. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych jak zwykle. Msza o 18.00.
9. Sobota – pierwsza sobota miesiąca.
10. Niedziela – Święto Bożego Miłosierdzia, patronalne święto Caritas, druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 Msza dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.