2 NIEDZIELA WIELKANOCY 2018

kw.

7

2018

1. Komunikat Biskupa o Tygodniu
2. Niedziela – dziś Święto Bożego Miłosierdzia, patronalne święto Caritas, druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 Msza dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.
3. Poniedziałek – w liturgii Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
4. Wtorek –
5. Środa – o 18.00 Nowenna do MBNPomocy i Msza św.
6. Czwartek – 
7. Piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza o 18.00 – zapraszamy na to nabożeństwo na 18.00 kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Będzie to spotkanie organizacyjne już przed bierzmowaniem. Bierzmowanie za prawie dwa tygodnie – 26 kwietnia. Obecność przynajmniej jednego z rodziców i uczniów obowiązkowa.
8. Sobota – 
9. Niedziela – rozpocznie się Tydzień Biblijny, zbiórka do puszek na Caritas.
10. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Źródła.
11. Niebawem bo już 21 kwietnia rozpocznie się V Synod Diecezji Tarnowskiej. Istnieje potrzeba wyboru w każdej parafii synodalnych zespołów parafialnych. Ich liczebność to 15 osób. Bardzo proszę chętnych do pracy i czasem do wyjazdów na spotkania synodalne. Potrzebne są następujące dane: Parafia oraz imię i nazwisko. Członkami zespołu synodalnego mogą być Radnymi z Rad Parafialnych, członkowie żywego  różańca, jak też inni wierni. Bardzo prosimy by najpóźniej do środy zgłosili się chętni do prac w synodzie. Jest to sprawa naprawdę pilna i świadczyć będzie o naszej parafii. Już najbliższe spotkanie będzie w najbliższą sobotę w Brzesku.