5 Niedziela Zwykła 2020

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.
  2. Poniedziałek – św. Scholastyki, dziew., o godz 14.00 pogrzeb śp. + Michała Pytki z Oś. Uroczego.
  3. Wtorek – Światowy Dzień Chorego. W budynku Domu Ludowego o godz. 18.00 będzie zebranie w sprawie fotowoltaiki.
  4. Środa – o 17.00 Nowenna do MBNPomocy i Msza św..
  5. Czwartek –
  6. Piątek – Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa patronów Europy, o 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św..
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – trzecie niedziela lutego, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na zmartwychwstanie: zmarłą + Krystynę Turską od uczestników pogrzebu będą 2 msze św. i zmarłą + Wiktorię Pietruszka – od uczestników pogrzebu będzie 17 mszy św.