5 Niedziela Zwykła 2019

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.
  2. Poniedziałek – Światowy Dzień Chorego z racji wspomnienia NMP z Lourdes.
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy.
  5. Czwartek – świętych Cyryla, mnicha i Metodego biskupa patronów Europy.
  6. Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.00 i msza św..
  7. Sobota –
  8. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  9. Ogłoszenie Zakładu Kominiarskiego.
  10. Są terminy mszy św. jakie odprawia ks. Antoni Wasil za: +Antoninę Gabryś, +Weronikę Gicala, +Jana Nabielca, +Jana Kolarza, +Marię Węglarz.
  11. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie w piątek 22 lutego, a więc przed ostatnią niedzielą miesiąca, która jak zwykle jest niedzielą synodalną, o godz. 18.00 na plebanii. Tematem spotkania: „Rodzina w potrzebie”.
  12. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. +Lesława Rzenno, od uczestników pogrzebu będzie 14 mszy św.
  13. Zachęta do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.