5 Niedz. Wielkanocna 2020

1. Nadal korzystajmy z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.. Na mszy św. nadal może być tylko ograniczona ilość osób, uwzględniając powierzchnie naszego kościoła. Nadal proszę, pozostawmy te miejsca dla tych, którzy mają zamówione msze św., by mogli na nie przybyć. Do pozostałych, ponawiam prośbę – lepiej pozostać w domu do odwołania lub większego złagodzenia zakazów epidemicznych. Z naszym kościołem nadal będziemy mogli się łączyć za pośrednictwem facebooka.
  2. Niedziela – dziś druga niedziela miesiąca.
  3. Poniedziałek – .
  5. Środa – .
  6. Czwartek – Św. Macieja Ap..
  7. Piątek – .
  8. Sobota – Św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz..
  9. Niedziela – .
  10. W minionym tygodniu były dwa pogrzeby. Od uczestników pogrzebu za duszę zmarłej + Weroniki Put będzie 3 msze św.; za duszę zmarłego + Antoniego Całki będzie 4 msze św.
  11. Ofiary na kościół złożyli: Bożena i Krzysztof Wach, pewna rodzina z ul. Tęczowej, Halina i Aleksander Tota, pewna osoba z ul. Malowniczej, Janina i Grzegorz Pytka. Bóg zapłać!
  12. Dziękuję właścicielom „Zielonego Punktu” za kwiaty na plebanie. Bóg zapłać. Dziękuję Panu Janowi Zgraja za wykoszenie trawy koło kościoła. Bóg zapłać!

Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego –