4 Niedziela Zwykła 2020

1. Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego, poświęcenie gromnic podczas każdej mszy św., Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, składka na zakony klauzurowe w diecezji. Składka na potrzeby diecezjalne będzie w ostatnią niedzielę lutego. Dziś przypada 45 rocznica święceń biskupich biskupa seniora Władysława Bobowskiego.
  2. Poniedziałek – po mszy porannej błogosławienie gardła z okazji wspomnienia św. Błażeja.
  3. Wtorek – .
  4. Środa – Św. Agaty dziew. i męcz. Od 16.30 okazja do spowiedzi dla dzieci szkoły podstawowej przed pierwszym piątkiem, o 17.00 Nowenna do MBNPomocy i Msza św..
  5. Czwartek – Św. Pawła Miki i Towarzyszy męczenników. Pierwszy czwartek miesiąca, po mszy św. adoracja w intencji powołań. Od 16.30 okazja do spowiedzi dla młodzieży przed pierwszym piątkiem.
  6. Piątek – Św. Jana Bosko, prezb., odwiedziny chorych od 8.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi dla starszych z racji pierwszego piątku, o 17.00 Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa.
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.