33 Niedziela Zwykła 2020

15 osób

W kościołach obowiązuje limit osób – 1 osoba na 15m2, (metraż kościoła 225m2) przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5m. Jeżeli wydarzenie odbywa się na zewnątrz należy zachować dystans 1,5 m i zakryć usta i nos. W świątyniach obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, z wyłączeniem osób sprawujących kult.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 XI 2020

Transmisja za pośrednictwem You Tube z naszego kościoła jest:

1. w niedziele wszystkie msze
    2. w dni powszednie o 6.30 oraz: środa, piątek i sobota 16.30 Różaniec z wypominkami i po nim Msza św.
  1. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich. O 15.30 wypominki listopadowe.
  2. Poniedziałek –
  3. Wtorek – Św. Elżbiety Węgierskiej, zak.
  4. Środa – Błog. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz., Święto patronalne Ruchu Czystych Serc.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – Św. Rafała Kalinowskiego. Prezb.
  7. Sobota – Ofiarowanie NMP, Dzień Życia Kontemplacyjnego.
  8. Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Patronalne Święto: Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. Czwarta niedziela miesiąca, a więc Niedziela Synodalna.
  9. Dziękuje Panu Januszowi Kaimowi z Wiśnicza Starego i jego Firmie za gratisowe wykonanie napisu na płycie nagrobnej ks. + Józefa Górki i wykonanie fotografii. Bóg zapłać.
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Lucyny Jędryka od uczestników pogrzebu będzie 2 msze św.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.