31 Niedziela Zwykła Rok B 2018

1. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na potrzeby diecezjalne. Do 8 listopada różaniec z wypominkami w dni powszednie o 16.30.
  2. Poniedziałek –
  4. Środa – w Brzesku podczas mszy wieczornej dwóch naszych ministrantów otrzyma z rąk ks. Biskupa posługę lektora.
  5. Czwartek – w naszej parafii wypada w tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie ona od 14.00 do 17.00 i zakończą ją Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i Msza św.. zapraszamy do wzięcia udziału w tej adoracji prywatnej między godziną 14.00 a 16.30.
  6. O godz. 19.00 będzie msza św. wszystkich Księży naszego dekanatu w intencji zmarłych księży z dekanatu brzeskiego.
  7. Piątek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  8. Sobota – św. Leona Wielkiego.
  9. Niedziela – Narodowe Święto Niepodległości – setna rocznica odzyskania niepodległości, Dzień solidarności z kościołem prześladowanym, druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 Msza z kazaniem dla dzieci, po południu o 15.30 różaniec w intencji poległych za Ojczyznę.
  10. W imieniu siedemnastoletniej Natalii, jedna z rodzin naszej parafii która to rodzina jest spokrewniona z Natalią, prosi o finansowe wsparcie operacji stawu kolanowego i kości udowej, jaką ma przejść Natalia. Więcej informacji na stronie www.stopamputacji.pl
  11. Ogłoszenie ze świetlicy wiejskiej: Porębskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne – Świetlica Wiejska – Poręba Spytkowska, działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, ZAPRASZA – dnia 09.11.piątek 2018 godz.16.00 na spotkanie z autorem kroniki o Porębie Spytkowskiej – P. Marianem Putem, temat” Wydarzenia historyczne, BOHATEROWIE Poręby Spytkowskiej polegli w działaniach I i II wojny światowej. ” Wspomnienie w 100 lecie Odzyskania Niepodległości
  12. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.