4 niedziela wielkanocna 2019

1. Niedziela Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania, druga niedziela miesiąca, rano zmiany tajemnic różańcowych, składka na potrzeby parafialne, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci..
  2. Poniedziałek –
  3. Wtorek – Św. Macieja Apostoła
  4. Środa –
  5. Czwartek – Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski
  6. Piątek –
  7. Sobota – Św. Stanisława Papczyńskiego
  8. Niedziela – piąta niedziela wielkanocna, Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  9. Bardzo dziękuję tym Rodzinom i młodzieży które przygotowały Grób Pański i ciemnicę na Wielki Tydzień oraz tym Rodzinom które rozebrały ciemnicę i Grób Pański. Bóg zapłać.
  10. Są do pobrania w zakrystii terminy mszy jakie odprawi ks. Antoni Wasil za: +Łukasza Papieża, +Jana Francuza, +Marię Papież, +Władysława Kubiesa, oraz rozplanowane msze za: +Annę Korda, +Krzysztofę Gołąb, +Lesława Rzenno,