22 NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca września, składka na cele diecezjalne
  2. Poniedziałek – Św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dok. Kośc., o godzinie 8.00 msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego na którą zapraszamy dzieci przedszkolne i szkolne wraz z rodzicami.
  3. Wtorek – o godzinie 16.00 pogrzeb śp. + Mieczysława Puta z ulicy Bocheńskiej, pół godziny wcześniej różaniec.
  4. Środa – od 17.00 okazja do spowiedzi dla dzieci szkoły podstawowej z racji pierwszego piątku i rozpoczęcia roku szkolnego, o 18.00 Nowenna i Msza św..
  5. Czwartek – od 17.00 okazja do spowiedzi dla młodzieży uczącej się z racji pierwszego piątku i rozpoczęcia roku szkolnego, o 18.00 Msza św. z racji pierwszego czwartku i modlitwy o powołania do stanu duchownego.
  6. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych obaj księża od 8.00, od 17.00 okazja do spowiedzi dla starszych racji pierwszego piątku, o 18.00 i Msza św..
  7. Sobota – w liturgii Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji. Z tej racji w sobotę po mszy o 6.30 i 18.00 oraz w niedzielę po mszach św. poświęcenie ziarna siewnego. O 10.00 spotkanie DSM-u, o 11.00 spotkanie ministrantów oraz kandydatów na ministrantów.
  8. Niedziela – druga niedziela miesiąca, początek VIII Tygodnia Wychowania zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na cele parafialne.
  9. Dziękuję panom którzy pracowali przy ogrodzeniu oraz firmie Barka za przywóz elementów ogrodzenia z Krakowa. Bóg zapłać!
  10. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.