27 Niedziela Zwykła Rok B 2018

1. Niedziela – pierwsza niedziela października, składka na potrzeby diecezjalne. Różaniec od jutra w dni powszednie będzie o 17.00 i po nim Msza św..
  2. Poniedziałek –
  4. Środa –
  5. Czwartek –
  6. Piątek –
  7. Sobota – bł. Honorata Koźmińskiego
  8. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 kazanie dla dzieci, składka na tacę na potrzeby naszego kościoła. Będzie to też jak słyszeliśmy dziś w liście pasterskim Dzień Papieski – tekst listu: https://episkopat.pl/list-konferencji-episkopatu-polski-zapowiadajacy-obchody-xviii-dnia-papieskiego-pod-haslem-promieniowanie-ojcostwa/, zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Będzie to także Święto Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. W Diecezji Marsz dla Życia i Rodziny.
  9. Porębskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne i Świetlica Wiejska w Porębie Spytkowskiej zapraszają na VIII Międzyregionalny Przegląd Rękodzieła i Kuchni Regionalnej w niedzielę 14 października, początek o godzinie 16.00.
  10. W poniedziałek odbył się pogrzeb śp. + Marii Węglarz, od uczestników pogrzebu będzie 4 Msze św.
  11. Znaleziono portmonetkę z pewną kwotą pieniędzy, jest do odebrania w kancelarii.
  12. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.