27 Niedziela Zwykła 2020

1. W związku ze wzrastającym stanem zakażeń, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniego dystansu na placu kościelnym oraz o dezynfekcji.
  2. Transmisja za pośrednictwem You Tube z naszego kościoła jest:
    1. w niedziele o 11.00 Msza św.
    2. w dni powszednie o 17.00 Różaniec i po nim Msza św.
  3. Niedziela – dziś pierwsza niedziela października, składka na cele diecezjalne.
  4. Poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dziew.
  6. Środa – NMP Różańcowej.
  7. Czwartek – .
  8. Piątek –.
  9. Sobota – Jesteśmy zaproszeni do Matki Bożej Różańcowej do Bochni. Pielgrzymka nie pójdzie z przyczyn wiadomych, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy pielgrzymowali indywidualnie. Szczegółowy plan odpustu w Bochni odnajdziemy w internecie kopiując link z naszych ogłoszeń parafialnych: https://mikolajbochnia.pl/pl/5070/1384/xxx.html
  10. Niedziela – druga niedziela miesiąca, Dzień Papieski, zmiany tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne, natomiast do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W najbliższą niedzielę jest planowany dzień skupienia i refleksji przed Wizytacją Kanoniczną w naszej parafii. Kazania będzie głosił ks. Zbigniew Krzyszowski proboszcz z parafii Św. Stanisław Kostki w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy na te chwile refleksji zamiast rekolekcji. O 7.00 ks. Kaznodzieja ma skierować słowo do rodziców i starszych, o 9.00 do młodzieży, o 11.00 do dzieci. Wizytacja ks. Biskupa jest zaplanowana na 17 i 18 października.
  11. W czwartek odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na Zmartwychwstanie
    Kanonika Józefa Górkę – od uczestników pogrzebu będzie 38 mszy św. z czego 30 będzie przeznaczone jako msze gregoriańskie od uczestników pogrzebu, które niebawem będą odprawione.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.