28 niedziela zwykła 2019

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, Dzień Papieski, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, zbiórka do puszek na fundusz papieski, składka na potrzeby parafialne.
  2. Poniedziałek – Święto Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, Różaniec w intencji misji, nauczycieli i wychowawców.
  3. Wtorek – Św. Teresy od Jezusa, dziew. i dok. Kośc., o 13.00 pogrzeb śp. + Marii Pytka z ul Tęczowej, różaniec zza duszę zmarłej dziś po 17.00 i jutro po 18. 00 to jest po nabożeństwie wieczornym.
  4. Środa – Św. Jadwigi Śląskiej.
  5. Czwartek – Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz..
  6. Piątek – Św. Łukasza Ewangelisty, Święto patronalne Służby Zdrowia.
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Światowy Dzień Misyjny jako patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Składka na misje z przeznaczeniem na fundusz papieski.
  9. Komunikat Bpa o Studium Biblijnym.
  10. Możemy składać wypominki, kartki znajdują się na ołtarzach bocznych.