21 N. Z. – Odpust – 2020

1. W związku ze wzrostem zakażeń, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – Uroczystość odpustowa dla uczczenia św. Bartłomieja Apostoła. Celebrował ją będzie nasz rodak, ks. Antoni Wasil przeżywający w tym roku 25 rocznicę swoich Święceń Kapłańskich. Uroczysta suma będzie o 11.00.
  3. Ofiara złożona do puszek w minioną niedzielę na Bejrut wyniosła …… zł, co zostało przesłane do Caritasu.
  4. Poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła
  5. Wtorek – Środa – NMP Częstochowskiej, o 18.oo Nowenna do MBN Pomocy i msza św.
  6. Czwartek – św. Moniki
  7. Piątek – św. Augustyna, bpa i dok. Kośc. o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
  8. Sobota – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  9. Niedziela – ostatnia piąta niedziela miesiąca – niedziela Synodalna
  10. Dziękuję za uporządkowanie terenów przy kościele i na parkingach mieszkańcom ul. Kasztelana Spytka, Bóg zapłać!
  11. W minionym tygodniu były pogrzeb:
    1. + Anny Karaś, od uczestników pogrzebu będzie 4 msze św..
    2. + Heleny Tota – od uczestników pogrzebu będzie 4 msze św.