21 niedziela zwykła 2019

1. Niedziela – Uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Bartłomieja Apostoła. Dziękuję za ten wieniec do dożynkowy, warto w taką dzisiejszą uroczystość podziękować za plony. Bóg zapłać wykonawcy za ten wieniec.
  2. Poniedziałek – NMP Częstochowskiej
  3. Wtorek – św. Moniki
  4. Środa – św. Augustyna, o 18.00 Nowenna i Msza św.
  5. Czwartek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  6. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św.
  7. Sobota –
  8. Niedziela – pierwsza niedziela września, Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia, Rocznica wybuchu II wojny światowej, składka na cele diecezjalne.
  9. Dziękuję mieszkańcom ulic Malowniczej i Jodłowej za uprzątnięcie i przygotowanie do dzisiejszej uroczystości obejścia naszej świątyni.
  10. Dziękuję panu Sławomirowi Pytka za ufundowanie i wykonanie balustrady na schody na chór oraz na schody przy Sali św. Józefa. Bóg zapłać.
  11. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Brzesku Adrian Zaleśny oraz OSP w Porębie Spytkowskiej zapraszają na II Małopolskie Dni Ratownictwa. Odbędą się 31 sierpnia od godziny 14:00 na boisku przy szkole podstawowej. Jednocześnie przypominamy, że ze względu na skalę wydarzenia odcinek ul. Kasztelana Spytka na wysokości szkoły będzie wyłączony z ruchu w godzinach 13:00 – 19:00 a objazd odbywać się będzie ul. Św. Bartłomieja. Organizatorzy zgromadzili ponad 60 przedstawicieli różnego rodzaju służb i ponad 20 pojazdów ratowniczych. Pokazy odbywać się będą na płycie boiska oraz w powietrzu z użyciem śmigłowca.