2 Niedziela Zwykła 2020

1. Niedziela – Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. Poniedziałek – .
  3. Wtorek – Św. Agnieszki, dziew. i męcz., Dzień Babci.
  4. Środa – o 17.00 Nowenna do MBNPomocy i Msza św., Dzień Dziadka.
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – Św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc., o 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.. Po mszy wieczornej a więc o godzinie 17.45 zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Zespołu Synodalnego.
  7. Sobota – Nawrócenie Świętego Pawła, Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  8. Niedziela – Niedziela Synodalna, Światowy Dzień chorych na Trąd, Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.
  9. Zakończyliśmy kolędę. Bardzo gorąco dziękujemy za otwarcie domu na błogosławieństwo, za wspólną modlitwę, życzliwe rozmowy ukazujące zainteresowanie świątynią i tym co parafię stanowi. Dziękujemy za poczęstunki i herbatkę. I przede wszystkim za ofiary pieniężne. Bóg zapłać.