2 Niedziela Wielkiego Postu 2019

1. Niedziela – druga niedziela Wielkiego Postu – Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami, zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes, Gorzkie Żale o 15.00 i składka w szczególności przeznaczona na kwiaty oraz urządzenie Bożego Grobu.
  2. Poniedziałek – o godz. 15.30 w parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku uczniowie kl. 3 gimnazjum i kl. 8 szkoły podstawowej przyjmą sakrament bierzmowania z rąk ks. Bpa Leszka Leszkiewicza. Zapraszamy na tę uroczystość rodziny kandydatów do bierzmowania. Składka podczas tej mszy św. na Fundację im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza. Dziękuję kandydatom do bierzmowania za złożone pieniądze jako Dar Ołtarza w kwocie 600 zł. Bóg zapłać. Zostanie on przeznaczony na zakup żyrandola do pomieszczenia pod chórem.
  3. Wtorek – Św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.00, dla starszych o 17.00 i dla młodzieży o 19.00.
  7. Sobota –
  8. Niedziela – trzecia niedziela Wielkiego Postu, Dzień Misjonarzy Męczenników (nasza diecezja ma czworo takich męczenników: bł. o. Zbigniew Strzałkowski, ks. Jan Czuba, kl. Robert Gucwa, i s. Czesława Lorek). Gorzkie Żale o 15.00 i składka w przeznaczona na kwiaty i urządzenie Bożego Grobu.
  9. Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie w piątek 29 marca o 18.00 jak zwykle w budynku plebanii.
  10. Zachęta do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.