2 Niedziela Adwentu Rok C 2018

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na potrzeby parafialne. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Roraty są tylko w dni powszednie rano o 6.30 dla starszych, (poprzedzone będą Godzinkami) a wieczorem o 17.00 dla dzieci. Szczególnie zachęcamy dzieci szkolne do udziału w Roratach. Są dla nich specjalne rozważania o Duchu św..
  3. Poniedziałek –
  5. Środa – dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  6. Czwartek – św.Łucji, dziew. i męcz.
  7. Piątek – św. Jana od Krzyża, prez.. i dok. Kośc.
  8. Sobota – rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.
  9. Niedziela –
  10. Na stoliku pod chórem są świece adwentowe rozprowadzane w ramach „Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”: Duże świece są po 15 zł, małe po 5 zł.
  11. Dziś do naszych domów przyjdą młodzież i ministranci by przynieść nam opłatki wigilijne, oraz:kadzidło na Trzech Króli. Jest tam w zestawie: kadzidło, węgielek i kreda,które poświęcimy w uroczystość Trzech Króli 6 stycznia a poświęconą kredą wypiszemy na drzwiach litery K+M+B+2019. Ofiary jak zwykle na cele związane z liturgią.
  12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Anny Korda od uczestników pogrzebu będzie  4 msze św.
  13. Zachęta doczytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.