19 NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Niedziela – dziś druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne.
2. Poniedziałek –
3. Wtorek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
4. Środa – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze jak w niedzielę, po sumie błogosławieństwo ziół i kwiatów. Rocznica Cudu nad Wisłą (1920).
5. Czwartek –
6. Piątek – Św. Jacka, kapłana, o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św..
7. Sobota –
8. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
9. Trwają prace tynkarskie polegające na położeniu warstwy tynku tzw. mineralnego jako podkład – przygotowanie do właściwego malowania. Kruchta południowa jest niedostępna ze względu na zgromadzone tam materiały tynkarskie. Wczoraj zostały zapłacone rachunki na kwotę 25 tyś. złotych za dotychczas wykonane prace i materiały tynkarskie. Następna kwota do zapłaty będzie po zakończeniu prac tynkarskich a wiec za dwa tygodnie.
10. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.