18 Niedziela Zwykła 2020

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – pierwsza niedziela sierpnia, składka na cele diecezjalne.
  3. Poniedziałek –
  4. Wtorek – św. Jana Marii Vianneya, prezb.
  5. Środa – okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od godz. 17.00, o 18.oo Nowenna do MBNPomocy i msza św.
  6. Czwartek – święto Przemienienia Pańskiego, pierwszy czwartek miesiąca, okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od godz. 17.00, o 18. Msza św.
  7. Piątek – św. Ignacego z Loyoli, prezb., pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00, okazja do spowiedzi z okazji pierwszego piątku od godz. 17.00, o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
  8. Sobota – św. Dominika, prezb.,
  9. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na tacę na cele parafialne, zaś do puszek na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  10. W minionym tygodniu był pogrzeb śp. Marii Duda, od uczestników pogrzebu będzie 5 mszy św..